Aktualności

27
lut

Targi i Konferencja  infoENERGIA 2017  – dziękujemy gościom konferencji i wystawcom

Pierwsza edycja targów i konferencji infoENERGIA  już za nami. Wydarzenie to spotkało się ze sporym zainteresowaniem ze strony konsumentów energii, firm produkcyjnych i wykonawczych, zarządców nieruchomościami, przedstawicieli samorządów i śmiało można powiedzieć, iż miało charakter ponadregionalny.

Znakomici prelegenci, goście z Polski i Europy oraz wystawcy Targów, tworzyli wyjątkowy klimat spotkań, na których poruszane były ważne gospodarcze, środowiskowe i społeczne tematy.

Na sesji inauguracyjnej mieliśmy przyjemność gościć posła do PE, Pana prof. Jerzego Buzka oraz wielu wyjątkowych gości z ministerstw, samorządów, instytucji i organizacji, którym bliski jest temat efektywności energetycznej oraz oszczędności energetycznej.

Na Targach uczestnicy konferencji i odwiedzający mogli się zapoznać z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie zarządzania energią, ogrzewnictwa, energooszczędności budynków, jak również z bogatą ofertą samochodów elektrycznych.

Odwiedzali nas także goście nie tylko z regionu śląska i Zagłębia, ale też było sporo osób, zwłaszcza przedstawicieli samorządów –  z Małopolski, Podkarpacia czy z woj.Opolskiego.

W opinii naszych gości  wydarzenie to spełniło oczekiwania zarówno wystawców jak i uczestników konferencji, wszyscy zapowiadali swój udział w edycji przyszłorocznej, na którą serdecznie wszystkich już dziś zapraszamy.