O Targach

O TARGACH

  • Targi odbędą się 23 – 24 lutego 2017 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w godzinach od  9.00 do 17.00.
  • Na targach pojawią się ekspozycje tematyczne, będzie też można skorzystać z doradztwa obecnych na stoiskach specjalistów i ekspertów.
  • PUNKT KONSULTACYJNY DORADZTWA ENERGETYCZNEGO – Bezpłatne konsultacje będą dotyczyć  efektywności energetycznej w przemyśle, budownictwie, a także gospodarki niskoemisyjnej, prowadzony przez ekspertów Krajowej Agencji  oszanowania Energii.
  • EKSPOZYCJE SAMOCHODÓW I POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH – Mobilność elektryczna to przyszłość motoryzacji. Prezentowane są osobowe samochody z  napędem elektrycznym. samochody dostawcze, motolotnia elektryczna oraz pojazdy typu quad (sportowe i odśnieżające.
  • LABORATORIUM MOBILNE – pojazd specjalny wyposażony w nowoczesny sprzęt kontrolno-pomiarowy do wykorzystania bezpośrednio na placu budowy.
  • WARSZTATY – Krajowej Agencji Poszanowania Energii dotyczące: Szybkich oszczędności energii poprzez termomodernizację obiektów kotłów nowej generacji z możliwością dofinansowania.
  • SZKOLENIE dla firm obciążonych nadmiernymi kosztami zakupu energii elektrycznej.

 

OFERTA TARGÓW TO

Produkty i rozwiązania
w sferze energooszczędnej technologii wykonania budynków bądź termorenowacji do standardów niskoenergetycznych istniejących obiektów. Produkty i rozwiązania w dziedzinie szybkich, efektywnych oszczędności, uzyskanych dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i inteligentemu zarządzaniu energią w budynkach (ciepło, energia elektryczna, magazynowanie, oświetlenie i wentylacja).
Propozycje dla samorządów
związane z pozyskiwaniem i zarządzaniem energią, efektywnością energetyczną w obiektach publicznych, administrowanych przez samorząd; niskoemisyjnym transportem miejskim, zapewnieniem czystego powietrza i ograniczaniem niskiej emisji.
Perspektwa efektywnego i skutecznego skorzystania z OZE
w zakresie instalacji oraz mikroinstalacji prosumenckich, w celu uzyskania niezależności energetycznej.